Запишіться на прийом до лікаря без знання чеської мови

Потрібно до лікаря, але не знаєте чеської?Потрібен рецепт на препарат або направлення на потрібні Вам послуги?Не можете довго чекати чергу за Вашою страховою?
Запишіться до лікаря в м. Прага, який вже очікує на Вас та знатиме про Ваші побажання.

Центр допомоги пацієнтів - це

Illustration

Більше 3500 задоволених пацієнтів

Ми працюємо на ринку Чехії з 2019 року (на ринку України ми працюємо вже більше 10 років).

Illustration

Розуміння роботи страхових компаній

Ми розуміємо, як працюють страхові компанії в Чехії і які складнощі у зв'язку з цим виникають у пацієнтів.

Illustration

Зручні можливості для пацієнта

Уточнення всіх запитів пацієнта та підготовка лікаря до Вашого візиту. Ми враховуємо всі побажання та передаємо їх лікареві. 

Illustration

Супровід пацієнта 

Надаємо не лише адресу лікаря, але й докладну інструкцію, як дістатися, включаючи громадський транспорт та об'єкти поруч. Нагадаємо про візит. Запропонуємо за бажання залишити відгук.

Як працює Центр допомоги пацієнтам?

Правила Центру підтримки пацієнтів

Ми проінформуємо Вас

Про доступних лікарів потрібної спеціальності;● Про основні умови візиту:- Що входить у візит;- Вартість візиту;- Що не покриває страхова компанія;● Про можливі додаткові послуги у лікаря;● Чому не варто боятися йти до пропонованого лікаря;● Які необхідні документи і що, крім документів, потрібно мати із собою на прийом;● Які саме документи потрібно буде підписувати на прийомі у лікаря та їх переклад зрозумілою мовою;● Як необхідно діяти якщо:- Вам потрібно скасувати прийом;- Вам потрібно перенести прийом;- Ви спізнюєтеся на прийом;● Надамо можливість ознайомитися з відгуками пацієнтів, які були у лікаря перед Вами.

Ми зробимо для Вас

● Знайдемо відповідний день і час для запису;● Запишемо в календар лікаря;● За Вашим запитом уточнимо у лікаря специфічні питання перед візитом (якісь спеціальні аналізи або дослідження, вікові та інші обмеження);● Надамо Вам не тільки адресу лікаря, але й докладну інструкцію, як дістатися (включаючи громадський транспорт; особисті прикмети та фотографії об'єктів поруч, та інші інструкції, які допомагають знайти лікаря);● Підготуємо опитувальник на двох мовах, один з яких зрозумілий Вам і складається з питань які зазвичай лікар задає на прийомі;● Перед прийомом нагадаємо Вам про майбутній візит;● Після прийому попросимо Вас дати зворотний зв'язок про прийом, щоб:- З одного боку лікар мав можливість у майбутньому покращити деякі моменти.- З іншого боку це допоможе пацієнтам наступним за Вами.

Додатковий сервіс

За необхідності (за додаткову плату) знайдемо перекладача для супроводу до лікаря.
Погодимо всі умови:● Запишемо на конкретну дату та час (погоджений з Вами);● Надамо інформацію про перекладача та відгуки інших пацієнтів про сервіс;● Прогарантуємо своєчасну явку перекладача на прийом.

 • Чому потрібно записуватись до чеських лікарів і не треба цього боятися?

  1. Чеських лікарів у сотні разів більше, ніж російськомовних, відповідно більше вибір і шанс потрапити до них якнайшвидше
  2. Вартість послуги у чеського лікаря, за інших рівних, як правило нижча (бо вище конкуренція)
  3. Лікарі, до яких ми Вас записуємо, розуміють Ваші очікування і вже висловили свою згоду працювати з пацієнтами без знання мови. Лікарі цього побоюються не менше ніж пацієнти, а й часто більше, але вони вже зважили всі ризики і погодилися.
  4. Разом із цими лікарями ми розробили спеціальні опитувальники двома мовами. Цей опитувальник Ви заповнюєте зрозумілою для Вас мовою, а лікар приймає дивиться Ваші відповіді своєю рідною мовою (чеською) і розуміє на що йому потрібно звернути увагу.
  5. Ви можете попросити після прийому роздрукувати Вам рекомендації лікаря (те, що він записує собі в комп'ютер) і надалі звернутися до своїх друзів, знайомих або професійних перекладачів з проханням перекласти його та з'ясувати для себе неясні моменти
  6. У випадку, якщо все ж таки Ви вирішите, що це був "невдалий" прийом, то пам'ятайте, що раз на три місяці Ви можете поміняти лікаря, нікого про це не повідомляючи. Ризик у разі невдачі невеликий, а якщо все вийшло, то Ви вже вирішили свої питання на майбутнє.
  7. Варто спробувати користуватися страховкою. Завітати до лікаря без страховки за гроші - ніколи не пізно і можна зробити в будь-яку мить.

 • Що включає в себе додаткова послуга супроводу перекладача на прийомі?

  *ПОРЯДОК ЗАМОВЛЕННЯ ПОСЛУГИ*
  - Ви визначаєте адресу, дату, час початку та приблизну тривалість;- Ми уточнюємо у тих, хто надає послугу супроводу їхньої можливості на даний період;- Підтверджуємо Вам та резервуємо супровід;- Ви оплачуєте заставний платіж, який весь цей час буде перебувати у нас і після закінчення прийому перераховуємо гроші cупроводжувальному;- У день візиту Ви зустрічаєтеся на погоджену адресу за 15 хвилин до початку прийому.
  *ПОРЯДОК СКАСУВАННЯ ПОСЛУГИ СУПРОВІД*
  Скасування цієї послуги доступне в будь-який час, але не пізніше, ніж за 24 години до початку прийому. Для цього необхідно зв'язатися з нами по будь-якому з доступних каналів зв'язку.
  ---
  При своєчасному скасуванні візиту ми повернемо Вам гроші на протязі 72 годин.
  Увага - повернення грошей можливе лише на рахунок у чеському банку. Це пов'язано з особливостями платіжної системи, яку ми використовуємо.Від Вас потрібно буде просте письмове доручення про повернення коштів у вільній формі із зазначенням номера рахунку, на який слід їх повернути.Це може бути ваш рахунок, а також рахунок ваших друзів або знайомих.Або Ви можете залишити ці кошти на депозиті до наступного візиту.
  ---
  Якщо це сталося пізніше ніж за 24 години до прийому, то вартість сплаченого заставного платежу **НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ**.
  Увага – страхові компанії цей платіж не відшкодовують.
  *ЗАПІЗНЕННЯ ТА НЕЯВКА НА ЗУСТРІЧ*
  У разі Вашого запізнення час запізнення вважається оплаченим часом.
  У разі Вашої неявки, Ваш сплачений час пропадає і заставний платіж не повертається.
  *ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ*
  Вартість послуги складає **700 крон за годину**Мінімальне замовлення - **1 година**Крок формування замовлення +30 хвилин, вартість 350 крон за кожні наступні півгодини (тобто можна замовити: 1:00, 1:5, 2:00 і т.д.)
  Тарифікація за кожних розпочатих 30 хвилин після закінчення першої години.
  Важлива примітка:
  Будь ласка, продумайте заздалегідь і замовте час супроводу з невеликим запасом.Години часу цілком достатньо, щоб вирішити всі питання за умови, що лікар прийме Вас у призначений час.З практики часто трапляються випадки, коли прийомна лікаря переповнена і початок прийому значно затримується.З'ясовуйте у лікаря наперед, як у нього відбувається прийом.

 • Як скасувати або перенести візит?

  *ПОРЯДОК СКАСУВАННЯ ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ*
  Скасування або перенесення візиту доступні у будь-який час, але не пізніше, ніж за 48 годин до початку прийому. Для цього необхідно зв'язатися з нами по будь-якому з доступних каналів зв'язку і ми організуємо.
  ---
  При своєчасному скасуванні візиту ми повернемо Вам гроші на протязі 72 годин.
  Увага - повернення грошей можливе лише на рахунок у чеському банку. Це пов'язано з особливостями платіжної системи, яку ми використовуємо.
  Від Вас потрібно буде просте письмове повідомлення про повернення коштів у вільній формі, із зазначенням номера рахунку, на який слід їх повернути.
  Це може бути ваш рахунок, а також рахунок ваших друзів або знайомих.
  Або Ви можете залишити ці кошти на депозиті до наступного візиту.
  ---
  Якщо це сталося пізніше ніж за 48 годин до прийому, то вартість сплаченого заставного платежу **НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ**.
  ---
  *ЗАПІЗНЕННЯ ТА НЕЯВКА НА ПРИЙОМ*
  У випадку, якщо Ви бачите, що спізнюєтеся (потрапили в “пробку”; не можете знайти; поїхали не в той бік і т.д.) - будь ласка, відразу ж повідомте лікаря, щоб він міг взяти іншого пацієнта.
  У разі Вашої неявки, Ваш сплачений час пропадає і заставний платіж не повертається.

Отримати індивідуальну пропозицію в місті Прага

Будь ласка, залиште свої контактні дані і один з наших спеціалістів зв'яжеться з вами!

Дякую!

Дякую!

Can't send form.

Please try again later.

Наші контакти

Працюємо щодня, включно з вихідними, з 8:00 до 20:00

Напишіть нам


Подзвоніть нам

+420 775 061 416

Адреса

Центр допомоги пацієнтам
Honzíkova 671/16 Dolní
Měcholupy 111 01 Praha 10