Реєстрація в електронній системі охорони здоров'я eHealth

Проста самостійна реєстрація через медичну інформаційну систему Health24 за інструкцією. Слідуйте вказівкам у цьому відео.

Хто має зареєструватися?

Ліцензійними умовами провадження господарської діяльності з медичної практики передбачено, що всі заклади, які отримали ліцензію на медичну практику, повинні бути зареєстрованими в електронній системі охорони здоровʼя України.
Ця норма поширюється на медичні заклади та ФОП незалежно від:- рівня медичної допомоги: первинна, спеціалізована (як амбулаторна, так і стаціонар), діагностичні центри, лабораторії;- форми власності: приватна чи державна;- спеціалізації лікаря: сімейна медицина, стоматологія, косметологія, хірургія, інші вузькі спеціалізації.

Що означає самостійна реєстрація в eHealth?

Illustration

Крок 1. Підтвердження Ліцензії

Зареєструвавшись в електронній системі охорони здоров'я - не потрібно перейматися за законнність провадження медичної практики.

Illustration

Крок 2. Е-рецепт, е-лікарняний

Ви отримуєте можливість виписки електронних рецептів, лікарняних, а також електронних направлень. Нагадаємо, що паперовий рецепт в Україні не буде дійсним. 

Illustration

Крок 3. Комунікація з менеджером

Після реєстрації з вами зв'яжеться менеджер Health24 з питань майбутньої співпраці - ціни та умов роботи. До дзвінка - ви отримуєте можливість безоплатної роботи. 

Illustration

Крок 4.Технічна підтримка

Ви отримуєте необхідні навчання з роботи в електронній системі охорони здоров'я та допомогу від спеціалістів техпідтримки у разі виникнення питань. 

Хочете працювати в електронній системі охорони здоров'я?Реєструйтеся через МІС Health24